Kurumsal


Müşterilerimize yakışan kaliteli ve konforlu yaşam alanlarıyla Hizmetinizdeyiz.

Uzay Gayrimenkul Kurulduğu 2011 yılından bu yana imza attığı vizyoner projelerle inşaat sektöründe Çorum'un ufkunu açıyor.

İnşaat sektöründe değişen teknik gelişmeleri yakından takip eden, değişimi projelerine yansıtan ve kaliteden ödün vermeyen Uzay Gayrimenkul'un önceliği halkımızı konforlu yaşam alanlarıyla buluşturmaktır.

Güçlü ve birikimli insan kaynağı, teknik ekip ve ekipmanı, inşaat sektöründeki birikimi ve kurumsal yapısıyla güven veren firmamız, kısa süre içerisinde güven indeksinde de şehrimizin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Uzay Gayrimenkul, kurulduğu günden beri elde ettiği bilgi ve deneyimini kaliteden ödün vermeden güçlü iş birlikleri, nitelikli insan kaynakları ve yenilikçi yaklaşımlarla harmanlayarak müşterilerine en yüksek kaliteyi sunmaktadır. En güvenli, en kaliteli ve en mükemmel yapılarla sektörün zirvesindeki yalnızlığını perçinlemektir. İnşaat sektöründe Çorum'un marka değerlerinden biri olarak Çorumlulara huzur içinde yaşayacakları yaşam alanları sunmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyet duyduğu doğru projelerle yüksek standartlı yapılar inşa etmek, oluşturduğumuz marka değerini daha yükseklere taşımak ve saygıdeğer müşterilerimizle güçlü ve sürekli bir bağ kurmaktır. Çünkü en büyük değerimiz müşterilerimizdir...